Vanlife – prawdziwa wolność życia

Długiii weekend czerwcowy 2015 cz.2

Co za lazur :)Po zobaczeniu tych oto widoków z góry, nie mogłem sobie odpuścić i pomimo słabych prognoz (pogody) na następny dzień nie opuszczała mnie wiara że jeszcze tam polatam.

 

Wieczorkiem zrobiliśmy sobie grilla u Artura i pogadaliśmy trochę o różnych sprawach. Było niesamowicie miło. Zaskoczyła nas także miejscowość w której się znaleźliśmy – niby wieś … niby mała – ale wieś jakich mało w Polsce. W tej miejscowości mają wszystko na miejscu, jest ładna, zadbana i doinwestowana. Gdyby tylko wszystkie nasze wsie tak wyglądały …

Następnego dnia nieco popracowaliśmy z Arturem nad naszym Vanem :). Generalnie jest bardzo przestronny i prawie niczego mu nie brakowało. No właśnie prawie …..

Napęd parotniowy zajmuje całkiem sporo miejsca i na wyjazdach trzymaliśmy go w kuchni…. co nieco zagracało nam przestrzeń życiową. Ponadto chcemy vana wyposażyć w rowery i te także gdzieś trzeba umieścić … zatem postanowiłem że zbudujemy rampę.

2 dni pracy z Arturem i powstała rama rampy, 4 kolejne dni i powstał kompletny bagażnik na rowery i napędy paralotniowe. Jest tak przewidziany aby pomieścił 2 rowery oraz 2 napędy paralotniowe (bez założonych koszy ochronnych) lub 2 rowery oraz 1 napęd z koszem ochronnym.

PlatformaWeekend minął nam dosyć szybko, dosyć produktywnie i bardzo przyjemnie. Z Piechcina wyjechaliśmy w niedziele przed południem. Już w drodze powrotnej zadzwonił do nas Artur z lokalnego klubu paralotniowego i zaprosił na podwieczorek na błotnik :). Jako że byliśmy kompletnie zapakowani i trzeba było się przeorganizować/nakarmić kota itd. Musieliśmy jechać do domu. Do domu zawitaliśmy ok 18, nakarmiliśmy kota, wrzuciliśmy ciuchy z kilku dni do pralki, pobraliśmy nowe zapasy i pojechaliśmy dalej ….

CiuchyTego wieczoru spotkaliśmy się ze znajomymi, polataliśmy … ale to temat na inny wpis. Poniżej prezentuje tylko kilka zdjęć z tamtego eventu …

Błotnik latanie Błotnik latanie Błotnik latanie Błotnik latanie Błotnik latanie Błotnik latanie Błotnik latanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *